Ahşap Kamelyalar ve Kamelya Modelleri

Ahşap Kamelyalar, genellikle villa ya da restoran gibi işletme mekan bahçelerinde karşımıza çıkan dekoratif yapılardır. Kamelyalar çeşitli ölçülerde ve tasarımlarda yapılabilmektedir. Günümüzde kamelya kullanım alanları genellikle birlikte sohbet etmek ve hoş vakit geçirmek içindir. Kimi zaman geniş ahşap kamelyalar ile piknik yapabilmek, semaverde çay demleyip keyiflenebilmek de mümkündür. Ahşap Kamelyalar, kültürümüzün geleneksel bir parçasıdır. Tarihten bu yana kamelyalar, çardaklar, ahşap kameriyeler, ahşap çardaklar hep Türk kültürü ile iç içe olmuştur. Saraylarda, köşk bahçelerinde sık sık karşımıza çıkan bu yapılar, insanların bir araya geldiği ve birlikte vakit geçirdikleri bir mekandır.

ahşap kamelya

Kamelya Modelleri

Bu yazımızda ahşap kamelya modelleri hakkında sizlere detaylı şekilde bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Kamelyalar 4 kişilik, 6 kişilik, 8 ya da daha fazla kişilik yapılabilmektedir. Kamelyaların ortalama yüksekliği 2 ya da 2,5 metre olabilmektedir. Daha yüksek kamelyalar, ahşap ev statüsünde kabul edilebilir ve direk ile güçlendirme yapılması gerekebilir. Kamelyalar istenildiği takdirde kış mevsiminde de kullanılmak için yağmur ve kar gibi doğa olaylarına karşı dayanıklı şekilde cam kaplanarak da üretilebilmekte ve montajlanmaktadır.

ahşap kamelya modelleri

Ahşap Kamelya Modelleri

Pratik Ahşap A.Ş. olarak sizlere birinci sınıf kaliteden üretilen ahşap ürünlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Aşağıdaki modeller, Pratik Ahşap tarafından tüm Türkiye genelinde uygulanabilmekte ve montajlanabilmektedir. Nakliye ve kurulum desteğimiz mevcuttur. Ahşap kamelya modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ahşap kamelya modellerimiz garanti altındadır. Garanti hakkında telefonla bilgi alabilir ya da garanti sayfamız üzerinden garanti politikamızı inceleyebilirsiniz.

ahşap kamelya
ahşap kamelya çeşitleri

Ahşap Kamelya Sipariş

Kamelya siparişi vermek için bizlere 0212 356 60 70 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Sipariş & Destek Hattı