Ahşap Kamelya Modelleri

Ahşap Kamelya Modelleri

 

Ahşap kamelya modelleri ile ilgili internette bir arama yaptıysanız bizimle karşılaşmış olmanız oldukça muhtemel. Pratik Ahşap; birinci sınıf ithal ahşaptan ürettiği kamelya modelleri ile tüm Türkiye’ye kurulum ve nakliye hizmeti sunuyor. Bu yazımızda kamelya modelleri hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.

 

Ahşap Kamelya Fiyatları

Kamelya fiyatları, birçok değişkene göre farklılık gösterebilir. Örneğin, kamelyanın ölçüleri, kamelyanın kaç kişilik olacağı, kamelyanın kapalı veya açık yan cepheleri gibi detaylar doğrudan fiyatı etkilemektedir. Ayrıca kurulum ve nakliyat için, ulaşım bedeli de hedef adresin konumuna göre değişiklik gösterebilir. Ürün siparişi vermeden önce firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bazı modellerde kurulum ve nakliyat fiyatı ürünün kendi fiyatına dahil şekilde satılmaktadır.

Kamelya Modelleri

Bu yazımızda ahşap kamelya modelleri hakkında sizlere detaylı şekilde bilgi vermeyi amaçlıyoruz. Kamelyalar 4 kişilik, 6 kişilik, 8 ya da daha fazla kişilik yapılabilmektedir. Kamelyaların ortalama yüksekliği 2 ya da 2,5 metre olabilmektedir. Daha yüksek kamelyalar, ahşap ev statüsünde kabul edilebilir ve direk ile güçlendirme yapılması gerekebilir. Kamelyalar istenildiği takdirde kış mevsiminde de kullanılmak için yağmur ve kar gibi doğa olaylarına karşı dayanıklı şekilde cam kaplanarak da üretilebilmekte ve montajlanmaktadır.

 

Ahşap Kamelya Siparişi Verirken Bilmeniz Gerekenler

-Firmanın mutlaka referanslarını inceleyin

-Firmanın seçtiğiniz modeli ne kadar sürede teslim edebileceğini öğrenin

-Seçtiğinin modelin KDV dahil şekilde kurulum + nakliyat bedeli yansıtılmış olarak fiyatını öğrenin

-Firmanın garanti koşullarını inceleyin. Çoğu ahşap üreticisi, kamelya modellerinde garanti vermemektedir. Çünkü kalitesiz ahşaptan üretilen kamelyalar kısa süre içinde çürümeye ve dökülmeye başlar.

-Zorlu kış koşullarına dayanıklı ahşap malzeme seçimi konusunda firmadan sizi bilgilendirmesini isteyin. Pratik Ahşap, birinci sınıf ithal Alman ahşapları kullanmaktadır.

-Kamelya için ölçülerin bizzat usta tarafından alınmasını sağlayın.

-Montaj ekibi geldiğinde mutlaka yanlarında bulunun ve her detayı inceleyin.

-Faturasız çalışan firmalardan kamelya veya diğer ahşap ürün siparişi vermeyin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Sipariş & Destek Hattı